Informace z obecního úřadu

Dovolte, abych se s Vámi podělil o několik novinek. Snahou je zabránění vzniku šíření nepravdivých informací. Dne 31.10.2012 mi bylo doručeno oznámení o ukončení provozování prodejny se smíšeným zbožím. Prodej bude ukončen k datu 31.12.2012. Dnešního dne jsem uveřejnil záměr obce pronajmout tyto prostory. Lze pronajmout samostatně prostory smíšeního zboží a pohostinství.

Mojí prioritou je pokusit se sehnat nového nájemce. Byl bych rád, kdyby obchod fungoval tak, jak jsme všichni zvyklí. Nejedná se o lehký úkol. S tímto vědomím jsem již absoloval první jednání. O dalším průběhu Vás budu dále informovat.

V úterý 27.10.2012 mi oznámil pan Paedr. Josef Luňáček ukončení činnosti obecního kronikáře. Učinil tak ze zdravotních důvodů. Dle písemné dohody bude připravena obecní kronika k předání do 31.12.2012. V současné době je kronika dopsaná k 31.12.2011. Za část již vyplacené odměny kronikáři za rok 2012 bude k předávacímu protokolu vypracován metodický pokyn, který bude sloužit jako pomůcka novému kronikáři. Zároveň bude pan PeaDr. Luňáček nápomocen při předání kroniky.

Joomla templates by a4joomla